Żadnych tajemnic

Witaj w Serwisie Banki
Wednesday, January 19 2022 @ 03:41 am CET

Kredyt gotówkowy 1 000 złotych na okres 6 miesięcy.

Geeklog

Czasami zdarza się sytuacja, kiedy potrzebujemy niewielkiej kwoty pieniędzy, ale nie mamy zapasu i musimy te pieniądze w jakiś sposób zdobyć. Doskonałym rozwiązaniem jest wzięcie niewielkiego kredytu gotówkowego. Taką kwotą może być 1 000 złotych. Sprawdźmy ile będzie nas kosztowało takie zobowiązanie jeżeli rozłożymy je na okres 6 miesięcy. Ofertą jaką sprawdzimy będzie BNP kredyt gotówkowy iGotówka oferowany przez Bank BGŻ BNP Paribas.

BNP Kredyt gotówkowy iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas.

Pożyczka gotówkowa jaka dostępna jest w ofercie Banku BGŻ BNP Paribas zwana inaczej iGotówką to oferta, jaka daje możliwość zaciągnięcia zobowiązania na kwotę do 30 000,00 złotych z przeznaczeniem na dowolny cel. Możemy wydać pieniądze na co tylko chcemy i bank nawet nas o to nie zapyta. Kredytobiorca ma możliwość rozłożenia swojego zobowiązania na maksymalnie 84 miesięczne raty. Jedną z gwarancji jakie daje nam Bank BGŻ BNP Paribas, jest to że przez cały okres umowy kredytowej oprocentowanie naszej pożyczki będzie stałe. Ma to znaczenie bo nawet inflacja nie wpłynie na to, że z dnia na dzień raty kredytu nam wzrosną i trzeba będzie spłacić więcej niż zakładaliśmy na samym początku. Kredyt można ubezpieczyć, ale bank nie wymaga tego od kredytobiorców. Oferta jest dostępna online i nie ma konieczności korzystania z innych usług banku. Pieniądze są wypłacane w ciągu jednego dnia. Ilość formalności jakie wiążą się z uruchomieniem zobowiązania ograniczono do minimum.

Decydując się na wzięcie kredytu gotówkowego w ramach oferty przygotowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas na kwotę 1 000 złotych z okresem spłaty równym 6miesięcy możemy liczyć na oprocentowanie nominalne w wysokości 5,90% w skali roku. Prowizja dla banku będzie stanowiła 4,50% kwoty pożyczki, a RRSO będzie wynosiło 59,65% w skali roku. Każda rata miesięczna będzie po około 170 złotych. Całkowity koszt naszego zobowiązania to kwota 133 złotych, z czego tytułem spłacanych odsetek poniesiemy koszt niecałych 18 złotych. Kredytobiorcy chwalą sobie ta ofertę z wielu powodów. Jednym z plusów jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, jak również bank jest otwarty na ewentualne negocjacje związane z wysokością oprocentowania.

Trackback

Trackback URL for this entry: http://www.banki-bez-gwiazdki.pl/trackback.php?id=20190125100448270

No trackback comments for this entry.